Универсальные пульты для въездных, гаражных и промышленных ворот. Закарпатье. Ужгород, Мукачево
Универсальные пульты
Въездные и гаражные ворота. Ролеты. Жалюзи. Закарпатье. Ужгород Въездные и гаражные ворота. Ролеты. Жалюзи. Закарпатье. Ужгород Въездные и гаражные ворота. Блог
X

Универсальные пульты

 • Мульти-универсальный пульт
 • X

  Акционные предложения

 • Шлагбаум
 • ВОРОТНЫЕ СИСТЕМЫ В ЗАКАРПАТСКОЙ ОБЛ.
  Контакты:
  050-806-50-05
  068-061-76-43
  г. Ужгород,
  ул. Мукачевская, 71

  Думки професіоналів.

   

   купівля і обслуговування секційних воріт

   

     Вибираючи автоматичні ворота, вартість яких може наближатися до ціни недорогого автомобіля*, покупець має право розраховувати на тривалий термін служби, безвідмовну роботу усіх вузлів і механізмів воріт. Порівнюючи ворота і авто, давайте замислимося, який термін експлуатації будь-якого автомобіля є дійсно гарантійним. Правильно, перші 10000 км, максимум 15000 км (чи 12 місяців) до першого платного технічного обслуговування.
   Тільки в цьому випадку ви можете розраховувати на безкоштовний ремонт у разі поломки до наступного ТЕ. Не приїхали на ТЕ - усі ремонти за ваш рахунок.

   * - мається на увазі, що вартість промислових воріт великих розмірів може перевалювати за 100 000 грн.

   Автоматичні ворота є складним пристроєм, для безвідмовної роботи якого, так само як і для авто, потрібно регулярне технічне обслуговування. Один раз в місяць для воріт, що відкриваються більше 10 раз на добу, мінімум - 1-2 рази в рік для побутових воріт. Чим інтенсивніше експлуатація воріт - тим частіше повинно проводиться обслуговування. Вартість 200- 300 грн. (чим частіше, тим дешевше) за ТЕ не має бути обтяжливою для власника воріт , у якого немає ні часу, ні бажання, ні засобів міняти їх кожні 5-7 років.

   Чим довше не обслуговуються ворота - тим дорожче подальший ремонт.

   Ресурс пружин  25000 циклів. Є пружини, розраховані на 10000 циклів, - їх зазвичай ставлять на недорогі побутові ворота. Є пружини на 100000 циклів - їх потрібно ставити на промислові ворота.

   Якщо у Вас особистий гараж, і Ви відкриваєте ворота двічі в добу, то це 730 циклів в рік. Якщо це ворота гаража в організації по 50 відкривань в добу, можна порахувати, наскільки вистачить пружин з невеликим циклом.


  Вартість ремонту - вартість комплекту пружин і перемонтаж воріт. За умови, що на ваших воротах стояв захист від поломки пружин і обриву троса і у момент поломки ворота не впали на чиюсь машину або, не дай Бог, на людину. Ну а якщо хтось заощадив приблизно 1000 грн. на захист, тому можна нагадати російське прислів'я про скупого, який платить двічі, чи тричі . Особливо це стосуються тих, хто придбав ворота російського виробництва Дорхан ( Doorhan )

    У деяких виробників, ворота без захисту від обривів не продаються, а у деяких, за них потрібно доплачувати окремо. Ну а продавець може промовчати, якщо для покупця головне - ціна воріт.

  Ворота чеського виробництва Кружик, не продаються без захисту від обриву троса та пружини, також є захист від защіплення пальців, адже ворота  KRUZIK вироблені з дотриманням всіх норм та стандартів Європи.

   Контроль за роботою системи балансування воріт дуже простий - будь-які секційні ворота повинні підніматися вручну із зусиллям не більше 10 кг Якщо зусилля більше 10 кг вимагається підтягнути пружини. Якщо перетягнути пружини вони можуть лопнути. Якщо ліміт протягання закінчився потрібна заміна пружин.

   

  Ослаблені пружини - привід працює з перевантаженням. Коли електроприводу доводиться працювати з навантаженням більшим, ніж розраховано, довго він не протягне.

   

  Що ще впливає на ресурс воріт? - Не професійний монтаж. Як результат нещільного примикання полотна до отвору - продування, тепловтрати, втрата зовнішнього вигляду.

   

    Компанія Кружик в м. Ужгород має великий досвід монтажу і обслуговування воріт різних виробників і пропонує укладати угоди обслуговування воріт. Технічне обслуговування ворітних систем збільшує термін безвідмовної експлуатації.

   

  Довіряйте роботу тільки професіоналам з чеської компанії Кружик , яка має величезний досвід роботи, адже є виробником воріт та знає усі технічні і експлуатаційні властивості ворітних систем.  З повагою команда компанії ``KRUZIK``.

  Всі питання по воротам і автоматиці:

  тел.: 050806 50 05 офіс;

  тел.: 068061 76 43 офіс;

  тел.: 095219 37 87 керівник
  авторизованного центру продаж.

  Ужгород, вул. Мукачівська 71

                                                                                                                                                                  

   

  Ворота в Ужгороде, Мукачеве, Иршаве, Хусте, Тячеве.
  Веб-студия в Ужгороде. Разработка сайтов с нуля под ключ
  Copyright © «Ворота-ua» 2014-2017. Ворота KRUZIK