Універсальні пульти для в'їзних, гаражних і промислових воріт. Закарпаття. Ужгород , Мукачево
Універсальні пульти
В'їзні та гаражні ворота . Ролети . Жалюзі. Закарпаття. Ужгород В'їзні та гаражні ворота . Ролети . Жалюзі. Закарпаття. Ужгород В'їзні та гаражні ворота. Блог
X

Універсальні пульти

 • Мульти-универсальный пульт
 • X

  Акційні пропозиції

 • Шлагбаум
 • ВОРОТНІ СИСТЕМИ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛ.
  Контакти:
  050-806-50-05
  068-061-76-43
  м. Ужгород,
  вул. Мукачевська, 71

  Корисні статті

 • СЕРВІС ВІД КОМПАНІЇ KRUZIK
 • Інструкція з експлуатації відкотних воріт.
 • Учимся правильно экономить при покупке гаражных ворот.
 • Демонстрация наших работ
 • Решение проблемы
 • 7 причин заказать секционные гаражные ворота .
 • Гаражные ворота,на что обращать внимание при выборе?
 • Самые интересные конструкции ворот – топ 10 видео автоматических ворот
 • Замовити підрахунок


  Гаражні ворота  Онлайн конфігурація гаражних воріт

  Переваги гаражних воріт

  - Зручність і простота використання,
  - Надійність і безпека,
  - Хороша герметизація отвору,
   -Відмінна теплоізоляція.

   Секційні гаражні ворота мають ряд незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт для гаражу складається з декількох секцій, рухомо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямляючим рейкам, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), підіймаючись під стелю. Така траєкторія руху полотна гаражних воріт дозволяє зберегти розміри проєму, економить простір перед воротами і всередині гаражу. Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності.

    Гаражні ворота забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї. Ворота відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань.

    Наші фахівці пройшли навчання в компанії Kružík. Довіряйте установку тільки кваліфікованим фахівцям, адже навіть найякісніші ворота встановлені не належним чином скорочують термін своєї служби в десятки разів.

  Слід зазначити, що автоматичні гаражні ворота володіють відмінними характеристиками міцності. Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота виробляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру, що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

  Види управління гаражними воротами

  1) Автоматика (дистанційне управління).
  2) Лебідка (ланцюг).
  3) Ручне.

    Секційні гаражні ворота можна без зусиль відкривати і закривати вручну, так як їх вага скомпенсована пружинним механізмом. Для підйому гаражних воріт потрібно докласти зусилля не більше 150Н (≈ 15 кг).
  Комп'ютерна добірка кольору та дизайну воріт

  Комп'ютерна добірка дизайну воріт всього за 1 гривню!

  Тепер вам не варто переживати з приводу кольору або дизайну гаражних воріт, підійдуть чи ні нові ворота до кольору будинку, вікон або даху.
  Вам достатньо буде сфотографувати фасад вашого будинку, додати побажання та вислати нам на електронну пошту vrata@kruzik.com.ua або занести до нас в офіс фотографію на будь-якому носії інформації, будь то флешка, диск або телефон, за адресою вул.Мукачівська б.71.
  В лічені хвилини ми перетворимо фасад вашого будинку. Ви зможете побачити, як будуть краще виглядати ваші ворота: з вікнами або без, де краще розмістити хвіртку, вентиляцію або елементи декору.

  Гаражні ворота Kružík
  Замовити підрахунок

  Ворота для гаража в Ужгороді, Мукачеві, Іршаві, Хусті, Тячеві. Секційні, розпашні , підйомно - поворотні і рулонні ворота
  Ворота в Ужгороді, Мукачеві, Иршаві, Хусті і Тячеві.
  Веб-студія в Ужгороді. Розробка сайтів з нуля під ключ
  Copyright © «Ворота-ua» 2014-2017. Ворота KRUZIK