Універсальні пульти для в'їзних, гаражних і промислових воріт. Закарпаття. Ужгород , Мукачево
Універсальні пульти
В'їзні та гаражні ворота . Ролети . Жалюзі. Закарпаття. Ужгород В'їзні та гаражні ворота . Ролети . Жалюзі. Закарпаття. Ужгород В'їзні та гаражні ворота. Блог
X

Універсальні пульти

 • Мульти-универсальный пульт
 • X

  Акційні пропозиції

 • Шлагбаум
 • ВОРОТНІ СИСТЕМИ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛ.
  Контакти:
  050-806-50-05
  068-061-76-43
  м. Ужгород,
  вул. Мукачевська, 71

  Корисні статті

 • СЕРВІС ВІД КОМПАНІЇ KRUZIK
 • Інструкція з експлуатації відкотних воріт.
 • Учимся правильно экономить при покупке гаражных ворот.
 • Демонстрация наших работ
 • Решение проблемы
 • 7 причин заказать секционные гаражные ворота .
 • Гаражные ворота,на что обращать внимание при выборе?
 • Самые интересные конструкции ворот – топ 10 видео автоматических ворот
 • Рольставні і ролети на вікна  Ролетні системи (іншими словами - рольставні або ролети) встановлюються на дверні або віконні отвори і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому.

  Поточний асортимент продукції налічує понад 10 000 найменувань ролетних комплектуючих різного конструктиву і колірної гами.

  Серед продукції, що виготовляється - екструдовані і пінозаповнювані профілі, кінцеві профілі та направляючі шини, захисні короби і бічні кришки, елементи підвісу та управління ролетою, а також багато-багато іншого.

  Переваги ролет

  Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети - це значить виважено підійти до питання захисту свого будинку. Бо наші алюмінієві ролети надійні, міцні й довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, використовувані при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.

  Основними конструктивними елементами ролети є:

  1. Ролетне полотно.

  Може складатися з пінозаповнених або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. Поточний асортимент включає 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36мм до 55мм) і 3 види екструдованого профілю (42мм, 44мм, 55мм).

  Для забезпечення підвищеної жорсткості роллетного полотна у відкритому положенні, а також в цілях перешкоди несанкціонованому підняттю полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

  2. Екструдовані напрямні шини.

  Забезпечують рух роллетного полотна при намотуванні його в короб. Залежно від вимог, що пред'являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту, при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанційовані, здвоєні).

  3. Захисні короби і бічні кришки.

  Підбираються залежно від зовнішнього екстер'єру приміщення (45-, 20-градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції (роллфірмінгові або екструдовані).

  4. Елементи управління ролетою.

  Підбираються виходячи з розміру та ваги ролети, а також зручності управління. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).

  Варто також відзначити, що власне виробництво дозволяє нам контролювати якість виготовлених виробів на всіх етапах виробництва. І як результат, ви отримуєте високоякісний продукт, легкий в управлінні і надійний в експлуатації.

  Ціна

  Ціна на алюмінієві ролети:
  Для вікна:
  ширина: 1150
  висота: 1150
  колір: білий
  управління: ручне
  монтаж: так
  Ціна таких ролет: від 100 до 130 євро.

  Завдання, які вирішуються ролетними системами


  Захист від шуму
  Доведено, що використання алюмінієвих профілів з пінним наповненням здатне знизити рівень сторонніх шумів, що дозволить вам ефективно працювати і приємно відпочивати.   Оконные и дверные роллетные системы

  Захист від сторонніх поглядів
  Віконні ролетні системи - надійна охорона і вашого приватного життя, тому, що вони здатні захистити від сторонніх поглядів (що особливо актуально для мешканців перших поверхів).
  Крім того, завдяки різноманітності форм і колірних рішень, ролети на вікна - це завжди оригінальний декоративний елемент фасаду, який підкреслить стиль та ексклюзивність вашого будинку.

   
   Оконные и дверные роллетные системы

  Захист від шуму
  Доведено, що використання алюмінієвих профілів з пінним наповненням здатне знизити рівень сторонніх шумів, що дозволить вам ефективно працювати і приємно відпочивати.

   Оконные и дверные роллетные системы

  Захист від негоди
  Ролетні системи відгородять і від будь-яких несприятливих атмосферних явищ (граду, снігу, дощу, поривів вітру), які можуть завдати шкоди вашому житлу.

   
   Оконные и дверные роллетные системы

  Захист від сонця
  Віконні ролети здатні зберегти прохолоду навіть у найспекотніші дні і захистити штори, меблі, килимові покриття від вигорання.

   
   Оконные и дверные роллетные системы

  Захист від злому
  Завдяки застосуванню комплектуючих унікальної конструкції, вироблених з алюмінію підвищеної міцності, ролети здатні надійно охороняти ваш будинок навіть у вашу відсутність.

   
   Оконные и дверные роллетные системы

  Економія енергії
  Сприяють встановленню оптимальної температури в будинку: зберігають прохолоду в спекотні дні, а тепло - в холодні (дозволяють скоротити тепловтрати всередині приміщення до 20%).  ролети в Ужгороді, Мукачеві, Іршаві, Хусті, Тячеві.
  Ворота в Ужгороді, Мукачеві, Иршаві, Хусті і Тячеві.
  Веб-студія в Ужгороді. Розробка сайтів з нуля під ключ
  Copyright © «Ворота-ua» 2014-2017. Ворота KRUZIK