Універсальні пульти для в'їзних, гаражних і промислових воріт. Закарпаття. Ужгород , Мукачево
Універсальні пульти
В'їзні та гаражні ворота . Ролети . Жалюзі. Закарпаття. Ужгород В'їзні та гаражні ворота . Ролети . Жалюзі. Закарпаття. Ужгород В'їзні та гаражні ворота. Блог
X

Універсальні пульти

 • Мульти-универсальный пульт
 • X

  Акційні пропозиції

 • Шлагбаум
 • ВОРОТНІ СИСТЕМИ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛ.
  Контакти:
  050-806-50-05
  068-061-76-43
  м. Ужгород,
  вул. Мукачевська, 71

  Корисні статті

 • СЕРВІС ВІД КОМПАНІЇ KRUZIK
 • Інструкція з експлуатації відкотних воріт.
 • Учимся правильно экономить при покупке гаражных ворот.
 • Демонстрация наших работ
 • Решение проблемы
 • 7 причин заказать секционные гаражные ворота .
 • Гаражные ворота,на что обращать внимание при выборе?
 • Самые интересные конструкции ворот – топ 10 видео автоматических ворот
 • В'їзні ворота


  В'їзні ворота і хвіртки - це конструкції, що забезпечують в'їзд або прохід на промислову або приватну територію. В якості в'їзних воріт найчастіше використовуються відкатні або розпашні ворота.

  Розміри: ширина і висота в'їзних воріт

  Ширина в'їзних воріт визначається тим, якого типу автотранспорт буде в'їжджати на територію. У тому випадку, якщо машин крупніше джипа не передбачається, цілком достатньо буде воріт шириною до 4м. На промисловій ділянці з інтенсивним рухом вантажного автотранспорту ширина проїзду повинна бути не менше 6 м. Втім, ці розміри умовні. Така ширина проїзду вважається мінімально допустимою для комфортного в'їзду на територію.

  Зазвичай в'їзні ворота робляться дещо ширше мінімуму, так як до уваги при організації проїзду потрібно приймати не тільки габарити машин, але і кут, під яким вони будуть заїжджати на ділянку, інтенсивність руху, необхідність одночасного заїзду та виїзду, а так само - для приватного володіння - досвід водіїв.

  Максимальна ширина воріт не повинна перевищувати 12 м. Ця вимога визначається вітростійкістю і масою стулок, а також співвідношенням вартості і надійності конструкції. У випадку, коли потрібно перекрити проїзд ширше 12 метрів, краще використовувати ворота з двома відкатними стулками, які будуть відкриватися назустріч один одному.

  Висота в'їзних воріт як правило робиться по висоті огорожі.

  Оздоблення в'їзних воріт

  Вибір матеріалу, яким будуть оброблятися в'їзні ворота, в значній мірі залежить від підходу дизайнера і тут використовуються 2 підходи:

  1. Підкреслюється стильова єдність воріт і огорожі. Це досягається за рахунок використання однакових видів обробки або декоративних елементів.
  2. Дизайн воріт поєднується з дизайном ганку або гаражних воріт. У цьому випадку в'їзні ворота часто роблять з сендвіч панелей або обробка повторює колір і структуру вхідних дверей.

  В'їзні промислові ворота менш вимогливі до стилістики оздоблювального матеріалу, на перше місце тут виходить міцність, надійність і довговічність.
  Тому найкращим вибором буде використання профнастилу для обробки промислових в'їзних воріт. Він володіє всіма необхідними якостями і чудово поєднується з сучасною промисловою архітектурою. До того ж у профнастилу є і ще одна важлива гідність: пошкоджені панелі (наприклад, в результаті зіткнення з транспортом) легко і без великих витрат можна замінити на нові.
  Хороший варіант для промислового використання - гратчасті ворота. Вони добре витримують вітрове навантаження і забезпечують хороший огляд під'їжджаючого транспорту.

  Побутові чи промислові в'їзні ворота?

  Так чим же промислові в'їзні ворота відрізняються від побутових?

  Принципово відрізняється, насамперед, автоматика для в'їзних воріт. Для в'їзних воріт на промислових ділянках використовують приводи, здатні працювати з високою інтенсивністю - до 100%.
  Під інтенсивністю розуміється відношення робочого циклу до неробочого, тобто показник інтенсивності 100% означає, що автоматичні в'їзні ворота можуть відкриватися і закриватися без перерви в роботі. У побутових воріт показники інтенсивності роботи зазвичай не перевищують 30% -50%, тобто після 10-хвилинного відкривання-закривання автоматичні в'їзні ворота повинні «простояти» 3-5 хвилин. Втім, якщо транспортний потік на промисловому об'єкті не дуже високий, то для автоматизації промислових воріт можна використовувати потужний побутової привід зі зниженою інтенсивністю.

  Також системи управління промисловими воротами оснащуються, як правило, рядом додаткових функцій.

  Перш за все, пішохідний прохід на територію або функція часткового відкривання воріт: стулка відкривається на 1-1,5 метра, щоб не відкривати весь проріз воріт для одного пішохода. Часто промислові в'їзні ворота оснащуються системою автоматичного закривання, яка подає сигнал на привод після проїзду транспортного засобу. Також на пульти управління промисловими воротами встановлюються індикатори стану воріт «відкрито / закрито» і кнопки з роздільними функціями «тільки відкрити» і «тільки закрити». Промислові ворота можуть бути інтегровані в систему обліку проїжджаючого транспорту.

  Критерії вибору типу воріт

  Отже, на що ж потрібно звернути увагу, щоб вибрати ворота, оптимально відповідні для Вашої території. Ось деякі плюси і мінуси різних конструкцій, які допоможуть визначитися з вибором.
  Основною перевагою відкатних воріт є суттєва економія місця перед проємом і за ним. Відкатні ворота відкриваються убік, а тому можуть бути встановлені прямо перед виїздом на проїжджу частину. Полотно воріт витримує велике вітрове навантаження, так як в закритому стані стулка спирається на два опорних стовпа.

  Наступна група плюсів стосується функціональності воріт. По-перше, ворота відкатного типу можуть відкритися навіть при наявності снігу в отворі. По-друге, відхилення опорних стовпів від вертикалі внаслідок механічного пошкодження або поганого бетонування не сильно впливають на бездоганну роботу воріт. По-третє, ворота цього типу набагато легше відкриваються і закриваються вручну, що особливо корисно в разі відключення електрики або відмови приводу. Крім усього іншого, відкатні ворота вважаються більш престижними і сучасними, ніж розпашні.

  Але й така конструкція має ряд мінусів.

  Першим з них є досить висока механічна уразливість конструкції в порівнянні з розпашними воротами, в яких ламатися просто нема чому. У разі сильного снігопаду розчищати доведеться не тільки проїзд, а й зону відкоту воріт. І якщо проїзд легко розчистити від снігу за допомогою спеціальної техніки, то в зоні відкату вздовж паркану доведеться помахати лопатою. Також несолодко доведеться в разі попадання снігу або бруду в направляючу трубу: видалити забруднення буде вельми непросто. Ну і останнім мінусом є те, що зсувні в'їзні ворота працюють набагато більш шумно, ніж розпашні.


  Деякі наші роботи
  В'їзні ворота в Ужгороді, Мукачеві, Іршаві, Хусті, Тячеві. Відкатні, розпашні, ковані та металеві ворота
  Ворота в Ужгороді, Мукачеві, Иршаві, Хусті і Тячеві.
  Веб-студія в Ужгороді. Розробка сайтів з нуля під ключ
  Copyright © «Ворота-ua» 2014-2017. Ворота KRUZIK