Універсальні пульти для в'їзних, гаражних і промислових воріт. Закарпаття. Ужгород , Мукачево
Універсальні пульти
В'їзні та гаражні ворота . Ролети . Жалюзі. Закарпаття. Ужгород В'їзні та гаражні ворота . Ролети . Жалюзі. Закарпаття. Ужгород В'їзні та гаражні ворота. Блог
X

Універсальні пульти

 • Мульти-универсальный пульт
 • X

  Акційні пропозиції

 • Шлагбаум
 • ВОРОТНІ СИСТЕМИ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛ.
  Контакти:
  050-806-50-05
  068-061-76-43
  м. Ужгород,
  вул. Мукачевська, 71

  Корисні статті

 • СЕРВІС ВІД КОМПАНІЇ KRUZIK
 • Інструкція з експлуатації відкотних воріт.
 • Учимся правильно экономить при покупке гаражных ворот.
 • Демонстрация наших работ
 • Решение проблемы
 • 7 причин заказать секционные гаражные ворота .
 • Гаражные ворота,на что обращать внимание при выборе?
 • Самые интересные конструкции ворот – топ 10 видео автоматических ворот
 • Жалюзі


  Ще вчора ми так чекали сонця, здавалося, зима ніколи не скінчиться. А сьогодні його поява вже викликає роздратування, особливо якщо вікна виходять на південну сторону. З раннього ранку воно починає сліпити очі, не дає спати, від його пекучих променів доводиться закриватись за допомогою важких штор, що заважають не тільки проникненню світла, але і притоку свіжого повітря. І все частіше ми задивляємося на чужі вікна, які прикрашають жалюзі, м'яко розсіюють яскраве світло.

  І ревнощі згодилися ...

  Кажуть, жалюзі винайшов ревнивий чоловік, щоб приховати красу своєї дружини. Крізь жалюзі вона могла бачити, що відбувається на вулиці, а сама була недоступна поглядам оточуючих.

  Особисто у мене перше знайомство з жалюзями відбулося на теплоході. В середині літа на Волзі дуже жарко, кондиціонера в каюті не було, доводилося весь час тримати вікно відкритим. Варто було на годину відлучитися і закрити вікно, як в каюті миттєво виходила душогубка. Виручили жалюзі - вони не перешкоджали надходженню повітря через відкрите вікно, зате переховували від цікавих поглядів гуляючих по палубі пасажирів і давали можливість залишати вікно відкритим тоді, коли в каюті нікого не було ...

  Очі розбігаються

  Жалюзі для нас все ще в дивину, хоча їх вибір вже досить великий. Підібрати відповідні неважко, треба тільки добре собі уявляти, чого ви від них чекаєте, як вони впишуться в вашу кімнату або кухню.

  По суті, жалюзі в більшості випадків являють собою послідовно з'єднані пластинки-реечки (ламелі), які утворюють суцільне полотно. Конструкція дозволяє повертати ламелі так, щоб між ними утворювалися різної величини щілини.

  Жалюзі бувають вертикальні і горизонтальні - залежно від розташування ламелей.

  Зустрічаються рулонні: прості і плісировані - при цьому ткане полотно, піднімаючись, скручується в рулон (у другому випадку тканина плісирована).

  Жалюзі можуть володіти світлорозсіюючим ефектом, але бувають і світлонепроникними - все залежить від матеріалу. Вертикальні гардини-жалюзі виготовляються найчастіше з тканини і пластика. Вони можуть встановлюватися так, щоб зрушуватися вправо, вліво або рівномірно від центру в обидві сторони.

  Горизонтальні (венеціанські) жалюзі бувають дерев'яними, пластиковими, алюмінієвими. Їх ламелі збираються в "пакет" нагорі.

  Ламелі повертаються за допомогою спеціального повідця: потягнувши за нього, можна перевести їх з положення, коли вони повернені паралельно вікна і не пропускають світла, в позицію, перпендикулярну вікну - в цьому випадку вони максимально відкриті для проникнення світла та повітря. Можливі й проміжні варіанти.

  Жалюзі можна встановити над вікном, у віконному отворі, між рамами, навіть за вікном - так іноді роблять, коли конструкція вікна не дозволяє змонтувати їх по-іншому.

  Чому віддати перевагу?

  Незважаючи на те, що жалюзі - близький "родич" гардин і штор, не так просто уявити собі, як вони будуть виглядати в квартирі, наскільки змінять її інтер'єр, тим більше якщо досі вони траплялися вам тільки в службових приміщеннях - офісах, магазинах . Поняття про те, які жалюзі для якого приміщення більше підходять, сьогодні дуже розмиті. Ми пробували з'ясувати у продавців, куди які жалюзі беруть, але конкретної відповіді не отримали. Більш балакучими виявилися працівники фірм, які приймають замовлення на виготовлення жалюзей. та й вибір там істотно багатший, не кажучи вже про можливість підібрати потрібний розмір, що теж важливо.

  В результаті виробилися деякі орієнтири, які, можливо, допоможуть вам визначитися.

  • Рулонні жалюзі зручніше використовувати в дитячій або спальні.

  • Вертикальні гардини-жалюзі годяться для будь-якої кімнати.

  • Горизонтальні - алюмінієві, пластикові, дерев'яні - більш доречні на кухні.

  Розрахунок повинен бути точним Від того, як будуть розташовані жалюзі щодо вікна (закривати всю стіну з вікном або прикривати тільки скло), залежить їх розмір. Бажано, щоб мінімальне перекриття було не менше 10 см з усіх боків.

  Якщо ви збираєтеся вмонтувати жалюзі у віконний отвір, потрібно заміряти його висоту і ширину з двох сторін, оскільки вікно не завжди має точно прямокутну форму. Коли жалюзі містяться між рамами, вимірюється висота і ширина самого вікна. Таке рішення (як і попереднє) дозволяє поєднувати жалюзі з шторами.

  У більшості випадків жалюзі робляться на замовлення з комплектуючих деталей, від їх вартості залежить загальна ціна замовлення. Зазвичай вона порівнянна з вартістю хороших штор. Якщо ви самі не зможете встановити жалюзі, доведеться додати ще близько 10% від вартості покупки за роботу майстра. Втім, ця процедура не складна, багато чоловіків вважають за краще справлятися з нею самостійно.

  Руками не чіпати!

  Жалюзі менше брудняться, ніж звичайні фіранки, оскільки до них практично не доводиться торкатися руками: управління здійснюється за допомогою висячого поруч повідця. Вони легко знімаються і миються: під душем або в тазику з водою з додаванням прального порошку (якщо сильно забруднилися).

  Трапляється, жалюзі ламаються - здебільшого через необережні дії домочадців. Самі по собі ламелі досить міцні, але через конструктивні особливості їх кріплення не терплять застосування грубої фізичної сили.
  Так що не варто на них спиратися ліктем, виснути і дозволяти дітям кататися на них, як на гойдалках ... Буває, виходить з ладу повідок, наприклад, якщо ви стали збирати жалюзі в пакет, коли ламелі перебували в проміжному положенні, тобто були повернені до вікна під кутом. В такому випадку "пакет" виходить некомпактний і пухкий, а конструкція перекошується. У жалюзей є слабке місце - понизу їх скріплює ланцюжок, часто пластиковий. Якщо його сильно зачепити або потягнути, він може порватися. У кожному разі при необхідності жалюзі можна відремонтувати. Поцікавтеся заздалегідь там, де ви купували жалюзі, чи продаються до них комплектуючі деталі.
  Жалюзі і рольставні в Ужгороді, Мукачеві, Іршаві, Хусті, Тячеві.
  Ворота в Ужгороді, Мукачеві, Иршаві, Хусті і Тячеві.
  Веб-студія в Ужгороді. Розробка сайтів з нуля під ключ
  Copyright © «Ворота-ua» 2014-2017. Ворота KRUZIK